Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jakie sa naprawde warunki pracy na LW BOGDANKA

Utworzony przez marek, 10 lutego 2011 r. o 17:00
w temacie, jak wygląda obecnie sytuacja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PODOBNA MAJĄ W LISTOPADZIE BYĆ NABORY, WIECI COS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wie ktoś czy będą jakieś przyjęcia ? Bo z tego co czytam na stronie sytuacja się poprawi. Ma być zwiększone wydobycie od 2017 do ENEI. Tak się składa,że jestem po technikum górniczym i teraz studiuję elektrotechnikę i mam nadzieję ,zę coś będzie ,ale jak mówi przysłowie: nadzieja matką głupich. Wie ktoś coś ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Póki nie wstawią ogłoszenia na stronę LWB to nie ma co mówić o przyjęciach. Wiele razy ludzie gadali i nic nie było tylko ploty i złudzenie marzeń młodych o godnej pracy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Program zmiany pokoleniowej. Panowie co wy na to ? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejmy nadzieję ,ze beda takze przyjęcia zewnętrzne na Górników. Pozdrawiam 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się pracuje, jakie są zarobki w odziale elektrycznym lub łączności ?Wiem ,że wszystko zależy od zdobytych uprawnien i doświadczenia ,ale tak około. Pytam oczywiście tych co pracują lub pracowali;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorsze jest to ze górnicy co mają prawa emerytalne nie odchodzą na emeryture i zajmują miejsca dla młodych chętnych do pracy , są sytuacje że emerytury jest wiecej niż wypłaty za czarne dniówki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tacy ludzie to chyba nie potrafią żyć bez pracy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupotą jest dla mnie dawanie im jakichkolwiek odpraw czy cos takiego emeryt=emerytura czyli do widzenia pan juz zakonczyl pracę mlodzi ludzie musza pracować w spółkach za gowniane pieniądze i tylko mozemy marzyc ze może kiedyś uda nam się dostac pod LW "moze". Mlody Górnik jest o wiele bardziej efektywny w pracy niz ten emeryt ale coz jest jak jest. Jak Bóg da to przyjdzie i czas dla nas młodych. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A poźniej się dziwią że młodzi wyjeżdzają za granice , Górnicy co mają prawa do emerytury powinni juz dawno siedzieć na rybach czy wnuki bawić 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
będzie drenaż spólek z młodszych pracowników, zle zatrudnianie idzie im jak złoże Lublin :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miejmy nadzieję ze beda przyjęcia zewnętrzne to moze komus sie uda dostać pod kopalnie bo w spolce to nie to samo 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepiej wyjdziesz na kasie w biedronce, i zdrowia tak nie zmarnujesz ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie jak chcecie pracować w LW to najpierw się dobrze zastanówcie czy warto w wieku 50 lat isć do piachu. Mój szwagier pracuje 8 lat ma 37 i spore problemy ze spirometrią na badaniach. A to tylko jeden przypadek. Ja pracowałem też i dałem sobie spokój mimo 4700zł na łapę. Mam dzieci i chce jeszcze zobaczyć wnuki. Pieniądze to nie wszystko. P.S Zapytajcie na forum ile pani doktor bierze za podbicie badań jak nie wychodzą. Tyle w temacie. Wybór należy do was. Teraz pracuje na budowie i nie narzekam. 3500zł czasami po 10 godzin ale na świeżym powietrzu. Aha zapytajcie ludzi na forum jak oceniają swoje zdrowie w wieku 40lat i bedziecie wiedzieć czy warto. Myślicie że ta wcześniejsza emerytura to przywilej. Nikt z zarządu nie chciałby zatrudniać ludzi co nie dają rady. Pozdrawiam wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie jakiś mądry wpis. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro sie idzie do szkoły górniczej to po to żeby pracować później w kopalni ale o czym tu gadac najpierw to trzeba sie dostac pod KWK a z tym jest ciężko przez dlugi czas nie bylo przyjęć (wiadomo ocb)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurna chłopie jakie KWK? Coś takiego od lat nie istnieje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
??? A dlaczego tak twierdzisz "LW"? Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak się dostać do LW? każdej rady wysłucham
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...